Velodes® Soft - płyn do dezynfekcji rąk - 5L Velodes® Soft - płyn do dezynfekcji rąk - 5L
Producent: Medi Sept
Cena: 84,50 zł (netto: 78,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Velodes® Gel - Preparat do dezynfekcji rąk 500 ml Velodes® Gel - Preparat do dezynfekcji rąk 500 ml
Producent: Medi Sept
Cena: 16,49 zł (netto: 15,27 zł )
zobacz więcej
Velodes® Gel - Preparat do dezynfekcji rąk 5L Velodes® Gel - Preparat do dezynfekcji rąk 5L
Producent: Medi Sept
Cena: 92,99 zł (netto: 86,10 zł )
szt.
zobacz więcej
AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 1L AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 1L
Producent: Medilab
Cena: 39,99 zł (netto: 37,03 zł )
szt.
zobacz więcej
AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 250ml AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 250ml
Producent: Medilab
Cena: 24,99 zł (netto: 23,14 zł )
szt.
zobacz więcej
AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 5L AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 5L
Producent: Medilab
Cena: 184,99 zł (netto: 171,29 zł )
szt.
zobacz więcej
CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 1L CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 1L
Producent: Ecolab
Cena: 39,99 zł (netto: 37,03 zł )
szt.
zobacz więcej
CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 250ML CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 250ML
Producent: Ecolab
Cena: 24,99 zł (netto: 23,14 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mikrozid AF Liquid PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1L Mikrozid AF Liquid PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1L
Producent: Schulke
Cena: 17,99 zł (netto: 16,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® Pure Schülke 500ml + pompka Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® Pure Schülke 500ml + pompka
Producent: Schulke
Cena: 17,99 zł (netto: 16,66 zł )
zobacz więcej
Silonda® EMULSJA KREM DO RĄK ZIELONA z woskiem pszczelim -  500ml Silonda® EMULSJA KREM DO RĄK ZIELONA z woskiem pszczelim - 500ml
Producent: Ecolab
Cena: 36,50 zł (netto: 29,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Silonda® lipid EMULSJA KREM DO RĄK RÓŻOWA -  100ml Silonda® lipid EMULSJA KREM DO RĄK RÓŻOWA - 100ml
Producent: Ecolab
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Silonda® lipid EMULSJA KREM DO RĄK RÓŻOWA -  500ml Silonda® lipid EMULSJA KREM DO RĄK RÓŻOWA - 500ml
Producent: Ecolab
Cena: 32,59 zł (netto: 26,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Skinman™ Soft Protect - płyn do dezynfekcji rąk ECOLAB 500 ML Skinman™ Soft Protect - płyn do dezynfekcji rąk ECOLAB 500 ML
Producent: Ecolab
Cena: 29,39 zł (netto: 27,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Velodes® Soft - płyn do dezynfekcji rąk - 500 ml Velodes® Soft - płyn do dezynfekcji rąk - 500 ml
Producent: Medi Sept
Cena: 15,50 zł (netto: 14,35 zł )
szt.
zobacz więcej
Velodes® Soft - płyn do dezynfekcji rąk - 500 ml + POMPKA Velodes® Soft - płyn do dezynfekcji rąk - 500 ml + POMPKA
Producent: Medi Sept
Cena: 18,99 zł (netto: 17,58 zł )
zobacz więcej

Profesjonalna dezynfekcja powierzchni i rąk w miejscu pracy to absolutna konieczność. Wymaga bowiem skrupulatnego podejścia, gdyż odpowiednio przeprowadzona ma za zadanie zniszczyć wszelkiego rodzaju drobnoustroje, których nie jesteśmy w stanie usunąć za pomocą zwykłych środków do czyszczenia. Nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać - a zwłaszcza pracownikom Służby Zdrowia, jak ważna jest częstotliwość przeprowadzania dezynfekcji. Dlaczego o tym wspominamy? W miejscach narażonych na występowanie drobnoustrojów wręcz wymagane jest stosowanie środków do dezynfekcji. Placówki medyczne każdego dnia przyjmują setki, jak nie tysiące pacjentów, a nasze działania mają zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, ale także i wysoki poziom komfortu. Pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę środków przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni i rąk. Znajdziecie u nas szereg różnorakich rozwiązań w wielu wariantach. Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę i zapoznajcie się z tym, co dla was przygotowaliśmy. Tak dużego wyboru w atrakcyjnych cenach chyba jeszcze nie było!

Dezynfekcja - gdzie znaleźć produkty?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak niekiedy trudno jest znaleźć odpowiedni środek do dezynfekcji powierzchni i rąk... Rynek jest wręcz przepełniony coraz to nowszymi rozwiązaniami, a to zaś nie ułatwia podjęcia decyzji. W ostatnim czasie postanowiliśmy poszerzyć naszą dotychczasową ofertę i wzbogacić ją o dodatkowe specjalistyczne produkty do dezynfekcji powierzchni i rąk, które są przeznaczone dla placówek medycznych i nie tylko. Wystarczy wejść na naszą stronę i wpisać w wyszukiwarkę frazę „dezynfekcja” i wybrać odpowiedni produkt. Kilka kliknięć... i gotowe! Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 48 godzin! Z nami zaopatrzysz każdą placówkę medyczną w specjalistyczne produkty z kategorii „dezynfekcja powierzchni i rąk”, tym samym zaoszczędzisz czas... i pieniądze! Naprawdę warto - gwarantujemy!

Dezynfekcja - jaki produkt wybrać?

Dezynfekcja powierzchni i rąk ma ogromne znaczenie nie tylko w trakcie pandemii, lecz także na co dzień. Metody oraz środki stosowane do przeprowadzenia dezynfekcji powinny zostać dostosowane w głównej mierze do rodzaju wybranej powierzchni. W trakcie dezynfekcji nie zawsze da się usunąć wszelkie drobnoustroje, a co za tym idzie, należy zwrócić uwagę na stosowane środki. Kwestią, na którą należy przede wszystkim zwrócić uwagę, jest przeznaczenie produktu. Zwykły płyn do mycia może zostać oczywiście użyty, lecz nie do dezynfekcji... Oczyści on ubrudzoną powierzchnię, ale nie pozwoli na usunięcie wirusów i bakterii. Do powierzchni czy rąk należy bowiem stosować inne produkty, gdyż mają one specjalną formułę. Płyn do dezynfekcji rąk raczej nie zda egzaminu w przypadku przeprowadzania dezynfekcji pomieszczeń czy urządzeń i odwrotnie! Wówczas mogą wystąpić niepożądane efekty, w tym właśnie podrażnienia i zaczerwienie lub smugi, a sam proces dezynfekcji nie przyniesie pożądanych rezultatów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznych produktów do dezynfekcji i do złożenia zamówienia!

Produkty do dezynfekcji - dla kogo?

Dezynfekcja, dezynfekcja i jeszcze raz dezynfekcja! Chyba nie musimy was przekonywać o istocie jej przeprowadzania, nieprawdaż? Niemniej jednak zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie w kategorii „dezynfekcja powierzchni i rąk”. Znajdziecie tam różnego rodzaju produkty, które sprawdzą się doskonale zarówno w placówkach medycznych, salonach beauty, jak i na użytek własny. Jeśli zatem na co dzień świadczysz usługi, które wymagają zastosowania specjalistycznych urządzeń - koniecznie musisz zaopatrzyć się w odpowiedni środek dezynfekujący. Bez tego ani rusz! Co więcej, należy również zadbać o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W miarę możliwości warto pozostawić specjalny żel do rąk tuż przy wejściu. Klient czy pacjent powinien mieć możliwość skorzystania ze środka do dezynfekcji, jeszcze zanim zostanie wykonana konkretna usługa. Bakterie i wirusy szybko się rozmnażają! Dbajmy o siebie i o nasze otoczenie! Z nami jest to możliwe!

Dezynfekcja powierzchni - co wybrać?

Zastanawiacie się, jaki produkt z kategorii „dezynfekcja” będzie odpowiedni... Jaki produkt do dezynfekcji wybrać? Który będzie najlepszy? Już spieszymy z odpowiedzią! Jak zapewne wiecie, wysoka jakość oferowanych produktów i precyzyjne wykonanie mają dla nas ogromne znaczenie. Polecamy wam produkty renomowanych producentów, które sami doskonale znamy! Nie bez powodu o tym mówimy... W tej kategorii znajdziecie szereg różnorakich rozwiązań. Płyny, żele, chusteczki... a wszystko to w kilku różnych wariantach. Mamy również świadomość, że nazwy takie jak Medi Sept, CITROclorex, Velodes Gel, Velox Wipes, Velodes Soft, Velox Spray czy Velox Top mogą wam nie wiele mówić! Jesteśmy tu po to, aby wam nieco rozjaśnić sprawę i ułatwić podjęcie decyzji! Wszystkie te produkty znajdziecie w zakładce „dezynfekcja powierzchni i rąk”. Są to bowiem produkty przeznaczone stricte do dezynfekcji, a dzięki bogatej w specjalne składniki formule zostały docenione również przez naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów do dezynfekcji. Tak niewiele was dzieli od złożenia zamówienia... Gwarantujemy - z pewnością się nie zawiedziecie!

Velodes Soft

Jednym z produktów, na który naprawdę warto zwrócić uwagę jest Velodes Soft. Dostępny od dawien dawna w naszym sklepie internetowym zrobił spore zamieszanie - oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu! Velodes Soft to najwyższej jakości płyn alkoholowy przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Wykazuje bowiem bardzo silne działanie bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze. Dzięki zawartej w nim glicerynie i bardzo niskim pH nie będziesz więcej musiał martwić się o wysuszoną skórę dłoni. Ten problem zniknie raz na zawsze! Produkt został przebadany dermatologicznie tak, aby bez problemu mógł być wykorzystywany w codziennym użytku. Jest bardzo wydajny i ekonomiczny, co więcej - działa już od 30 sekund aż do 3 godzin. W naszej ofercie znajdą Państwo Velodes Soft w kilku wariantach. Velodes Soft jest dostępny w opakowaniach o pojemności 500ml lub 5l. Istnieje też możliwość zakupu produktu ze specjalną pompką, ułatwiającą codzienną dezynfekcję. Koniecznie sprawdźcie!

Velox Spray

Jeśli szukacie sprawdzonego, a zarazem w 100% skutecznego rozwiązania, sprawdźcie koniecznie Velox Spray! Velox Spray to produkt przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji wybranych powierzchni oraz sprzętu medycznego, w tym właśnie łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i zabiegowej, sprzętu rehabilitacyjnego, ale także do powierzchni pozamedycznych. Sprawdzi się bowiem świetnie w gastronomii, salonach beauty oraz do powierzchni, które mają ciągły kontakt z żywnością. Velox Spray to gotowy płyn, który ma za zadanie ułatwić proces dezynfekcji powierzchni i skutecznie walczyć z bakteriami i wirusami. Posiada bowiem bardzo szerokie spektrum działania i krótki czas reakcji. Wystarczy zaledwie kilkanaście sekund, by zabić grzyby, wirusy i bakterie. Niesamowite! Znajdziecie go oczywiście w zakładce „dezynfekcja powierzchni i rąk”. Produkt ten został stworzony z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Velox Spray to bez wątpienia klasa sama w sobie! Jest dostępny w dwóch wariantach - Velox Spray Neutral oraz Velox Spray Tea Tonic.

Velox Top

Velox Top to zdecydowanie jeden z naszych faworytów wśród specjalistycznych płynów do dezynfekcji. Velox Top umożliwia szybką i skuteczną dezynfekcję wybranych powierzchni w obszarze medycznym i pozamedycznym. W dodatku jest gwarancją utrzymania wysokiej higieny bez obawy o wysokie koszty. Dostępne u nas rozwiązania są niedrogie, a przede wszystkim niezwykle skuteczne. Velox Top nie zawiera aldehydu i fenolu, a co za tym idzie, można go stosować do najbardziej wrażliwych powierzchni, gdyż ryzyko odbarwienia dezynfekowanej powierzchni po prostu nie istnieje. Zamów już dziś Velox Top i nie martw się o nic więcej!

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasi stali klienci doskonale wiedzą, że to właśnie wasze 100% zadowolenie z oferowanych przez nas usług jest najważniejsze. Na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, by dostępne w naszym internetowym sklepie produkty były odpowiedzią na wasze najśmielsze potrzeby i oczekiwania. Dezynfekcja to ważny krok, bez którego po prostu nie obejdzie się w placówkach medycznych i wielu innych miejscach, w których mamy kontakt z drugą osobą. Bez względu na miejsce Twojego zatrudnienia w lokalu powinien znaleźć się specjalistyczny środek, umożliwiający przeprowadzenie dezynfekcji powierzchni oraz rąk. Jak wiecie, na każdym kroku stawiamy na nieustanny rozwój, wprowadzając coraz to nowsze i ulepszone rozwiązania. I właśnie dlatego postanowiliśmy rozbudować ofertę „dezynfekcja powierzchni i rąk”, by zadowolić naszych stałych klientów, ale także nowych użytkowników. Jeśli jeszcze nie widzieliście, co dla was przygotowaliśmy - zróbcie to teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl