📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Jeśli jakaś firma świętuje 100-lecie, to można śmiało podejrzewać, że zna się na swojej branży. A amerykańska firma Ecolab obchodzi taki właśnie jubileusz. Nie jest to zaskakujące – produkowane przez Ecolab płyny do dezynfekcji należą do najpopularniejszych, z uwagi na wysoką skuteczność. Misją Ecolab jest dostarczanie produktów i rozwiązań pomagających w utrzymaniu czystości, higieny i bezpieczeństwa w branży medycznej, spożywczej i innych. Płyny Ecolab spełniają te założenia, dlatego też są chętnie wybierane przez liczne podmioty medyczne: szpitale, przychodnie i gabinety specjalistyczne. 

Ecolab płyny do dezynfekcji

W podmiocie medycznym higiena to podstawa. Nic nie da sprawne przeprowadzanie procedur medycznych, jeśli w trakcie pacjent narażony będzie na działanie szkodliwych drobnoustrojów.

Producent preparatów do dezynfekcji Ecolab jest tego świadom, dlatego wprowadził do oferty środki zarówno do codziennego mycia, jak i do chirurgicznej dezynfekcji rąk, a także do odkażania skóry pacjentów przez zabiegiem. Bazujące na różnych składnikach aktywnych preparaty gwarantują czystość, a zatem i bezpieczeństwo. 

Ecolab - środki do dezynfekcji - hurtownia medyczna Eplaster

Produkowane przez Ecolab środki do dezynfekcji spełniają najwyższe standardy skuteczności, wpisując się w wymogi stawiane podmiotom medycznym przez Sanepid. To dlatego postanowiliśmy włączyć je do oferty sklepu Eplaster.

Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk i skóry CITROclorex 2%, dostępny w dwóch pojemnościach, jest tego najlepszym przykładem. Jest to produkt gotowy do użycia, o szerokim spektrum działania, a jego efekty utrzymują się do 6 godzin.

Ochronny płyn do mycia rąk i ciała Manisoft to produkt stworzony z myślą tak o dezynfekcji, jak i o pielęgnacji skóry dłoni pracowników podmiotów medycznych, szczególnie narażonej na uszkodzenia na skutek bardzo częstego mycia.

Płyn do dezynfekcji rąk Skinman Soft Protect to produkt do zadań specjalnych. Stosuje się go do chirurgicznej dezynfekcji rąk – czyli wtedy, gdy higiena i aseptyczność mogą zadecydować o ludzkim życiu.

Wszystkie te produkty oferuje hurtownia medyczna Eplaster.

Ecolab

CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 1L CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 1L
Producent: Ecolab
Cena: 57,96 zł (netto: 53,67 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 250ML CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry 250ML
Producent: Ecolab
Cena: 33,00 zł (netto: 30,56 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry ZESTAW: 1L + 250ML CITROclorex 2% - Preparat do dezynfekcji rąk i skóry ZESTAW: 1L + 250ML
Producent: Ecolab
Cena: 86,96 zł (netto: 80,52 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Manisoft™ Ochronny płyn do mycia rąk i ciała ECOLAB - 500 ML Manisoft™ Ochronny płyn do mycia rąk i ciała ECOLAB - 500 ML
Producent: Ecolab
Cena: 20,80 zł (netto: 16,91 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Skinman™ Soft Protect - płyn do dezynfekcji rąk ECOLAB 500 ML Skinman™ Soft Protect - płyn do dezynfekcji rąk ECOLAB 500 ML
Producent: Ecolab
Cena: 29,39 zł (netto: 27,21 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium