📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier ) już od 300,00 zł.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na innowacyjne rozwiązania postanowiliśmy wzbogacić dotychczasową ofertę hurtowni medycznej Eplaster o niezmywalny marker do skóry. Specjalistyczne pisaki do skóry, które znajdziecie właśnie u nas, to odpowiedź na najśmielsze potrzeby i oczekiwania lekarzy specjalistów. Wystarczy wejść na naszą stronę i odnaleźć kategorię „chirurgia”. To właśnie tam znajdziecie medyczny marker do skóry w kilku różnorakich wariantach. W zależności od waszych potrzeb możecie zamówić marker do skóry jednostronny lub dwustronny pisak do skóry. Oferujemy bowiem akcesoria chirurgiczne renomowanych producentów, w tym właśnie pisak do skóry Covidien lub Tondaus. Dostępne u nas pisaki do skóry stanowią najlepszy z możliwych wyborów. Zamówcie już dziś niezmywalny marker do skóry i otwórzcie się na nowe możliwości. Doskonałe wykonanie i atrakcyjne ceny to coś, co wyróżnia nas na rynku. Przekonajcie się o tym sami i zobaczcie, jakie pisaki do skóry przygotowaliśmy właśnie dla was!

Markery i pisaki do skóry

OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
  • nowość
Tondaus® Marker dwustronny medyczny do znakowania skóry z linijką sterylny - 50 szt. | REF: T3023 Tondaus® Marker dwustronny medyczny do znakowania skóry z linijką sterylny - 50 szt. | REF: T3023
Producent: Tondaus
Cena: 190,00 zł (netto: 175,93 zł )
( 1 szt. = 3,80 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
  • nowość

Marker chirurgiczny do skóry – co to jest?

Marker chirurgiczny do skóry to specjalistyczne narzędzie wykorzystywane najczęściej przez chirurgów. To jednak dostępne u nas pisaki do skóry znalazły także szerokie zastosowanie w radiologii czy dermatologii. Przeznaczone do znakowania skóry przed planowanym zabiegiem ułatwią identyfikację miejsca bez obawy o popełnienie błędu. Jeżeli zatem poszukujecie optymalnego rozwiązania, zajrzyjcie na naszą stronę Eplaster i czym prędzej zamówcie najwyższej jakości marker do skóry. Nasz dotychczasowy asortyment został w ostatnim czasie poszerzony o innowacyjne rozwiązania, które stanowią odpowiedź na potrzeby lekarzy specjalistów. Marker chirurgiczny do skóry został zaprojektowany tak, aby nie tylko ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków, lecz także zapewniać pacjentom najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Oferowane przez nas pisaki do skóry są sterylne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Czego zatem chcieć więcej? No właśnie! Zachęcamy was do zapoznania się z naszym świeżym asortymentem. 

Profesjonalne markery do skóry to nie tylko wygoda dla personelu medycznego, ale także bezpieczeństwo dla pacjenta. Są to wyroby sterylne i jednorazowe, nie ma zatem ryzyka przenoszenia szkodliwych drobnoustrojów. Tusz wykonany na bazie fioletu gencjanowego jest nietoksyczny i nie powoduje podrażnień ani alergii. Wykonany obrys błyskawicznie zasycha na skórze i jest odporny na działanie preparatów odkażających, a jednocześnie łatwy do usunięcia środkami na bazie alkoholu izopropylowego, bez konieczności intensywnego tarcia.

Medyczny marker do skóry – co posiadamy w ofercie?

Wasza zadowolenie z oferowanych przez nas produktów stawiamy na pierwszym miejscu! Co za tym idzie? Na każdym kroku staramy się odpowiadać na wasze potrzeby i tworzyć coś, czego dotąd nie było na rynku. Posiadamy w ofercie Eplaster pisaki do skóry w kilku wariantach, w tym właśnie niezmywalny marker do skóry dwustronny Tondaus oraz marker chirurgiczny do skóry Covidien. W każdym zestawie została dołączona linijka, która ułatwi zaznaczanie precyzyjnych linii na skórze tuż przed zabiegiem. Pisaki do skóry są w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjentów, tym samym nie rozmazują się ani nie podrażniają skóry. Ze względu na swoją doskonale opracowaną formułę są dobrze widoczne, co więcej – usunięcie ich ze skóry nie powinno przysporzyć większych trudności. Serdecznie was zachęcamy do zapoznania się ofertą Eplaster, w której znajdziecie precyzyjny marker chirurgiczny do skóry. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium