DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 200 ZŁ InPost KURIER

 Jesteśmy z Wami! Ми з вами! 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DOSTAWA NASZYM TRANSPORTEM ) już od 100,00 zł.

W naszej hurtowni medycznej dostępne są wysokiej jakości podkłady higieniczne, które zostały wykonane z materiałów skutecznie wchłaniających płyny, miękkich i przyjemnych w dotyku. Prezentowane podkłady chłonne wyróżniają się swą delikatnością dla skóry. To wyroby wielofunkcyjne, które pozwalają na zapewnienie wysokiego poziomu higieny w placówkach medycznych, domach prywatnych i wielu innych miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia!

Podkłady higieniczne

Seni Soft Super Podkłady Higieniczne Chłonność (2/3) 40x60 cm 30 szt. Seni Soft Super Podkłady Higieniczne Chłonność (2/3) 40x60 cm 30 szt.
Producent: TZMO S.A.
Cena: 33,50 zł (netto: 31,02 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Seni Soft Super Podkłady Higieniczne Chłonność (2/3) 60x60 cm 30 szt. Seni Soft Super Podkłady Higieniczne Chłonność (2/3) 60x60 cm 30 szt.
Producent: TZMO S.A.
Cena: 42,90 zł (netto: 39,72 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Podkłady higieniczne 60x40cm ADA comfort - 30 szt. Podkłady higieniczne 60x40cm ADA comfort - 30 szt.
Producent: ADA
Cena: 18,50 zł (netto: 17,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Podkłady higieniczne 60x60 Protectiva Baby Care - 8 szt. Podkłady higieniczne 60x60 Protectiva Baby Care - 8 szt.
Producent: Incomed
Cena: 8,90 zł (netto: 8,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Podkłady higieniczne 60x60cm ADA comfort - 25 szt. Podkłady higieniczne 60x60cm ADA comfort - 25 szt.
Producent: ADA
Cena: 22,99 zł (netto: 21,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Podkłady higieniczne 60x90 Protectiva Baby Care - 8 szt. Podkłady higieniczne 60x90 Protectiva Baby Care - 8 szt.
Producent: Incomed
Cena: 11,50 zł (netto: 10,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Podkłady higieniczne 60x90cm ADA comfort - 30 szt. Podkłady higieniczne 60x90cm ADA comfort - 30 szt.
Producent: ADA
Cena: 33,20 zł (netto: 30,74 zł )
szt.
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ

Podkłady higieniczne - hurtownia medyczna Eplaster

Na stronie prezentujemy szeroki wybór produktów, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Podkłady higieniczne przydają się wszędzie tam, gdzie należy utrzymać odpowiedni poziom higieny – w placówkach ochrony zdrowia, takich jak szpitale czy przychodnie, poradniach specjalistycznych oraz gabinetach weterynaryjnych. Podkłady chłonne sprawdzają się podczas opieki nad osobami starszymi czy z niepełnosprawnościami – dzięki swemu delikatnemu materiałowi nie powodują odparzeń i podrażnień, które mogą prowadzić do odleżyn u osób obłożnie chorych. Podkłady chłonne są także wręcz niezastąpione podczas opieki nad niemowlętami czy w trakcie odpieluchowania dziecka. Znajdują one zastosowanie także m.in. w salonach kosmetycznych, SPA czy tatuażu.

Na szczególną uwagę zasługują podkłady Senisoft, które pochodzą od producenta cieszącego się wieloletnim zaufaniem konsumentów. To wyroby medyczne poddawane kompleksowym testom dermatologicznym, dzięki czemu ich wybór zmniejsza ryzyko pojawienia się reakcji alergicznej. To podkłady chłonne, które wyróżniają się podwyższonym komfortem użytkowania. Warto również wyróżnić podkłady nieprzemakalne, które zawdzięczają tę właściwość podfoliowanej warstwie spodniej – wierzchnia część jest jednak pokryta miękką włókniną, dzięki czemu produkty dalej są przyjemne w dotyku.

Podkłady higieniczne są wyrobami wygodnymi w użyciu, które zapewniają ochronę nie tylko pacjentom, ale i stanowią skuteczne zabezpieczenie foteli, kozetek, wózków inwalidzkich czy materaców. W naszej hurtowni medycznej dostępne są podkłady chłonne o różnych wielkościach, dzięki czemu możliwe jest wybranie produktu dopasowanego do danych potrzeb. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl