📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN Paczka (1-2 dni robocze)) już od 49,00 zł.

Niezbędnym elementem wyposażenia gabinetu lekarza rodzinnego, pediatry czy specjalisty są szpatułki laryngologiczne. Te oferowane przez nasz sklep wykonane zostały z drewna brzozowego i posiadają owalne boki, dzięki czemu zapewniają większe bezpieczeństwo podczas wykonywania badania jamy ustnej. Mają długość 15 cm, są niesterylne i oczywiście jednorazowego użycia. Mogą służyć do mieszania leków czy nakładania maści przez pielęgniarki. Mają też zastosowanie w kosmetologii. W jednym opakowaniu znajduje się 100 sztuk szpatułek. W asortymencie sklepu znaleźć można także lusterko stomatologiczne, jak również zestaw laryngologiczny Medium 2 mm. Zawiera on akcesoria niezbędne do wykonania badania fizykalnego. W jego skład, poza szpatułką, wchodzą wzierniki nosowe i ustne.

LARYNGOLOGIA

Otoskop laryngologiczny ORO-OT100 - OROMED Otoskop laryngologiczny ORO-OT100 - OROMED
Producent: OROMED
Cena: 149,00 zł (netto: 137,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Otoskop laryngologiczny TM-OT100 - TECH-MED Otoskop laryngologiczny TM-OT100 - TECH-MED
Producent: TECH-MED
Cena: 179,00 zł (netto: 165,74 zł )
szt.
zobacz więcej
Szpatułki laryngologiczne drewniane niejałowe ZARYS 100 szt. Szpatułki laryngologiczne drewniane niejałowe ZARYS 100 szt.
Producent: ZARYS
Cena: 4,50 zł (netto: 4,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Szpatułki laryngologiczne drewniane sterylne/jałowe NeoMed - 100 szt. Szpatułki laryngologiczne drewniane sterylne/jałowe NeoMed - 100 szt.
Producent: Neomed
Cena: 9,80 zł (netto: 9,07 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Wzierniki uszne laryngologiczne do otoskopu 2,5mm COMED - 100 szt. Wzierniki uszne laryngologiczne do otoskopu 2,5mm COMED - 100 szt.
Producent: COMED
Cena: 21,80 zł (netto: 20,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Wzierniki uszne laryngologiczne do otoskopu 2,5mm LUXAMED - 100 szt. Wzierniki uszne laryngologiczne do otoskopu 2,5mm LUXAMED - 100 szt.
Producent: LUXAMED
Cena: 21,80 zł (netto: 20,19 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Wzierniki uszne laryngologiczne do otoskopu 4mm COMED - 100 szt. Wzierniki uszne laryngologiczne do otoskopu 4mm COMED - 100 szt.
Producent: COMED
Cena: 21,80 zł (netto: 20,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy Intergos - 1 szt. Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy Intergos - 1 szt.
Producent: Intergos
Cena: 1,70 zł (netto: 1,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy NeoMed - 1 szt. Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy NeoMed - 1 szt.
Producent: Neomed
Cena: 1,70 zł (netto: 1,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy NeoMed - 50 szt. Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy NeoMed - 50 szt.
Producent: Neomed
Cena: 75,00 zł (netto: 69,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy Ultramedic - 50 szt. Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy Ultramedic - 50 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 125,00 zł (netto: 115,74 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw laryngologiczny 4mm LARGE jałowy Intergos - 1 szt. Zestaw laryngologiczny 4mm LARGE jałowy Intergos - 1 szt.
Producent: Intergos
Cena: 1,70 zł (netto: 1,57 zł )
szt.
zobacz więcej

Produkty do gabinetu laryngologicznego

W gabinecie otolaryngologicznym nie może zabraknąć podstawowego narzędzia diagnostycznego, jakim jest otoskop laryngologiczny. Proponujemy otoskopy laryngologiczne w konkurencyjnych cenach, umożliwiające najwyższy standard obsługi pacjenta. Nowoczesne, bezpieczne i wydaje oświetlenie LED pozwala na bardzo dokładną i nieinwazyjną inspekcję elementów ucha zewnętrznego i środkowego, w tym błony bębenkowej i zewnętrznej części przewodu słuchowego. Zastosowane soczewki powiększające sprawiają, że nic nie ukryje się przed okiem lekarza. Zestaw wzierników w różnych rozmiarach umożliwia dokładne i komfortowe badanie tak dorosłych, jak i nawet małych dzieci. Urządzenie pracuje na baterie, nie ma więc konieczności przeprowadzania badania w pobliżu źródła zasilania. Uzupełnieniem otoskopu są wymienne wzierniku uszne laryngologiczne – jak każdy sprzęt jednorazowy, należy je wymieniać po każdym badaniu.

Oferujemy również kompaktowy, profesjonalny zestaw laryngologiczny, w skład którego wchodzą wziernik nosowy, wziernik uszny oraz szpatułka. Wszystkie elementy zestawu przeznaczone są do jednorazowego użytku. Komplet umożliwia szybkie przeprowadzenie pełnego badania otolaryngologicznego w warunkach ambulatoryjnych. Zestawy są wyjałowione, pakowane w osobne pakiety foliowo-workowe, co minimalizuje ryzyko przedostania się drobnoustrojów chorobotwórczych na badane części ciała pacjenta. Szpatułkę zaprojektowano specjalnie z myślą o osobach ciężko tolerujących badanie – jej zaokrąglone i gładkie krawędzie pomagają ograniczyć odruch wymiotny.

Wszystkie produkty wykonane są w sposób zapewniający precyzję użytkowania i pozwalają na swobodne manipulowanie nimi przez lekarza. Narzędzia posiadają odpowiednio wyprofilowane uchwyty, dzięki czemu są poręczne i można je stabilnie oraz pewnie utrzymać w dłoni. Kształt narzędzi dopasowuje się do anatomii badanego narządu, przez co niweluje dyskomfort i nieprzyjemne odczucia u pacjenta. Całość jest zapakowana w sterylny sposób poprzez foliowo-papierowy pakiet. W opakowaniu zbiorczym umieszczono 50 sztuk. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszych produktów i składania zamówień. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do dyspozycji Klientów za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i mailowego. Na stronie znajdują się także niezbędne informacje o warunkach sprzedaży, składania zamówienia i sposobach doręczenia towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium