Kategorie
Wysyłka w
Cena
-
od
do
Promocja
Wraz z nieustannym rozwojem hurtowni medycznej Eplaster zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz dotychczasowy asortyment o wysokiej jakości rurki intubacyjne, które służą do udrażniania dróg oddechowych. Rurka intubacyjna z mankietem powinna znaleźć się w każdej placówce medycznej. Wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów została zaprojektowana tak, aby nie podrażniać delikatnej tkanki, a jednocześnie sprawiać, by intubacja przebiegła zgodnie z planem.
Rurka intubacyjna – rozmiary
Konikotomia to sposób udrażniania dróg oddechowych w stanach nagłych, gdy do zatrzymania przepływu powietrza dojdzie na poziomie szpary głośni lub wyżej. W takiej sytuacji lekarz może zadecydować o przecięciu więzadła pierścieniowo-tarczowego, mechanicznym poszerzeniu powstałego otworu i wprowadzeniu rurki dotchawiczej. Alternatywnie konikotomię można przeprowadzić przy pomocy igły o dużym przekroju. Tę inwazyjną procedurę stosuje się tylko wtedy, gdy zawiodły wszystkie inne sposoby przywrócenia pacjentowi oddechu.
W ofercie Eplaster znajdziecie rurki intubacyjne Covidien, a także zestaw do konikotomii dla dorosłych TracheoQuick Rüsch stosowany w sytuacji, gdy ryzyko uduszenia jest wysokie. Specjalistyczne wyroby medyczne dostępne właśnie u nas możecie zamówić w kilku wariantach.
Rurka intubacyjna zbrojona – rozmiary: 7.5, 8.0, 8.5.
Rurki intubacyjne
Rurka intubacyjna z mankietem Covidien umożliwia sprawne i bezpieczne udrożnienie dróg oddechowych, tym samym zapobiega niewydolności oddechowej. Dzięki doskonale opracowanemu kształtowi oraz wbudowanemu balonikowi z otworem typu Luer, ciśnienie w mankiecie rurki intubacyjnej będzie mogło być kontrolowane na każdym kroku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
W naszej ofercie dostępne są rurki intubacyjne do różnych zastosowań. Można za ich pomocą przeprowadzić intubację przez usta lub nos, jak również dokonać konikotomii. Wykorzystuje się je do krótkotrwałej intubacji. Prawidłowe zaintubowanie pacjenta przy pomocy rurki intubacyjnej wymaga znajomości anatomii oraz wprawy, dlatego może być wykonywane wyłącznie przez osoby z wykształceniem medycznym, w tym przez lekarzy i przez ratowników medycznych, a w sytuacjach nagłych również przez pielęgniarki.