📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

POLECANE DLA CIEBIE
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier ) już od 300,00 zł.

Ratownictwo medyczne jest jedną z najważniejszych gałęzi medycyny, tym samym pracownicy ochrony zdrowia każdego dnia ratują setki, jak nie tysiące osób. W tej kategorii znajdziecie od teraz różne rodzaje apteczek, a także akcesoria medyczne wykorzystywane przez personel. Tak ważne jest doskonałe wyposażenie placówki, dzięki czemu wykonywanie czynności medycznych będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni medycznej Eplaster i do złożenia zamówienia. Znajdziecie u nas wyposażenie apteczki pierwszej pomocy, wzmocniony opatrunek hydrożelowy, chusty trójkątne z włókniny Matopat, filtr oddechowy elektrostatyczny, opatrunek oczny, opatrunek indywidualny typu W wodoszczelny, thermCare koc ratunkowy srebrno-złoty czy paski do zamykania ran RUDASTRIP. Oferujemy wyroby medyczne renomowanych producentów, a wszystko to w atrakcyjnych cenach.

RATOWNICTWO

OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Apteczka samochodowa DIN 13164 PUDEŁKO Part-Med Apteczka samochodowa DIN 13164 PUDEŁKO Part-Med
Producent: Part-Med
Cena: 41,00 zł (netto: 37,96 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Apteczka samochodowa DIN 13164 SASZETKA Part-Med Apteczka samochodowa DIN 13164 SASZETKA Part-Med
Producent: Part-Med
Cena: 39,00 zł (netto: 36,11 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Apteczka samochodowa DIN 13164 WKŁAD Part-Med Apteczka samochodowa DIN 13164 WKŁAD Part-Med
Producent: Part-Med
Cena: 34,00 zł (netto: 31,48 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 10x12 cm - 1 szt.  Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 10x12 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 9,90 zł (netto: 9,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 12x24 cm - 1 szt. Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 12x24 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 22,90 zł (netto: 21,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 6x12 cm - 1 szt. Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 6x12 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 7,92 zł (netto: 7,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Atrauman® Ag Opatrunek ze srebrem sterylny 5x5cm - 10 szt. | REF: 499571 Atrauman® Ag Opatrunek ze srebrem sterylny 5x5cm - 10 szt. | REF: 499571
Producent: Hartmann
Cena: 38,00 zł (netto: 35,19 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Burncare Opatrunek hydrożelowy spray 120ml sterylny Roosin Burncare Opatrunek hydrożelowy spray 120ml sterylny Roosin
Cena: 24,50 zł (netto: 22,69 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
BurnTec 10 x 10 cm Opatrunek hydrożelowy ratowniczy WZMOCNIONY  BurnTec 10 x 10 cm Opatrunek hydrożelowy ratowniczy WZMOCNIONY
Producent: Kikgel
Cena: 11,90 zł (netto: 11,02 zł )
szt.
zobacz więcej

Apteczka pierwszej pomocy

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy ma szczególne znaczenie dla naszego komfortu. Odpowiednio dopasowane wyroby medyczne sprawią, że będziemy przygotowani na każdą sytuację. W związku z licznymi prośbami naszych stałych klientów zdecydowaliśmy się poniekąd poszerzyć nasz dotychczasowy asortyment o podstawowe wyposażenie apteczki pierwszej pomocy. Możecie zamówić Elastopore+PAD opatrunek chłonny samoprzylepny, spray do leczenia ran i odleżyn, Microdacyn roztwór do płukania i odkażania ran, maseczkę do sztucznego oddychania, opatrunek na rany z parafiną oraz opatrunek hydrożelowy przeznaczony do ran skomplikowanych. Dostępne w hurtowni medycznej Eplaster wyroby zostały stworzone z myślą o najśmielszych potrzebach wszystkich pacjentów oraz komforcie osób z nich korzystających. Z naszą drobną pomocą wyposażenie apteczki pierwszej pomocy przestanie stanowić wyzwanie.

Opatrunki specjalistyczne

Proces gojenia rany uwarunkowany jest nie tylko głębokością i lokalizacją uszkodzenia tkanki łącznej, lecz także kondycją organizmu. To jednak w wielu przypadkach można go znacząco przyspieszyć. Z pomocą przyjdą opatrunki specjalistyczne, w tym właśnie paski do zamykania ran Steri-Strip, plaster do mocowania wenflonu czy opatrunek hydrożelowy. Każde z tych rozwiązań możecie zamówić w naszej hurtowni medycznej. Są one dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziecie optymalne rozwiązanie dopasowane do waszych potrzeb. Wyposażając apteczkę pierwszej pomocy, zwróćcie szczególną uwagę na opatrunek hydrożelowy przeznaczony do leczenia oparzeń, odleżyn, owrzodzeń czy stopy cukrzycowej. Odpowiednio dopasowany opatrunek specjalistyczny zapewnia ranie odpowiednie warunki gojenia.

Apteczka samochodowa

W ofercie Eplaster możecie od niedawna zamówić wyposażenie apteczki pierwszej pomocy, a także i gotowe zestawy. Oferowana przez nas samochodowa apteczka turystyczna została zaprojektowana tak, aby nie zajmowała zbyt dużo miejsca, a jednocześnie umożliwiała przeprowadzenie czynności ratunkowych w razie nagłego zdarzenia. Obecnie posiadamy trzy rodzaje apteczek, w których skład wchodzi m.in. chusta opatrunkowa, kompresy jałowe, rękawiczki jednorazowe, nożyczki, przylepce, opatrunki indywidualne, koc ratunkowy oraz chusteczki do odkażania ran. Każdy zestaw zawiera materiały opatrunkowe w kilku rozmiarach. Dodatkowo została dołączona do nich instrukcja użycia. Apteczka turystyczna jest pakowana w saszetkę bądź pudełko. Posiadamy również wkład do apteczki samochodowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium