📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN Paczka (1-2 dni robocze)) już od 49,00 zł.

W naszej ofercie prezentujemy szeroki wybór materiałów opatrunkowych – wśród nich znajdują się również plastry jedwabne. Są to wyroby medyczne zapewniające dużą siłę mocowania zarówno dużych, jak i cięższych opatrunków, pozwalające zachować przy tym swobodę ruchów. Dostępne przylepce jedwabne wyróżniają się dużą odpornością oraz wytrzymałością mechaniczną, a także wysoką przylepnością do skóry, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet podczas najbardziej wymagających sytuacji. Ponadto, tkanina pozwala na łatwe jej dzielenie i rozrywanie w dowolnym kierunku, co zawdzięczamy jej ząbkowanym brzegom.

Jedwabne

OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
SILKplast Przylepiec jedwabny ze sztucznego jedwabiu 2,5cm x 5m - 1 szt. SILKplast Przylepiec jedwabny ze sztucznego jedwabiu 2,5cm x 5m - 1 szt.
Producent: ZARYS
Cena: 4,25 zł (netto: 3,94 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
SILKplast Przylepiec jedwabny ze sztucznego jedwabiu 2,5cm x 5m - 12 szt.  SILKplast Przylepiec jedwabny ze sztucznego jedwabiu 2,5cm x 5m - 12 szt.
Producent: ZARYS
Cena: 44,50 zł (netto: 41,20 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ

Warto zaznaczyć, że plaster jedwabny to produkt odpowiedni dla osób posiadających skórę wrażliwą i skłonną do alergii. W hurtowni medycznej Eplaster można znaleźć hipoalergiczne przylepce chirurgiczne ze sztucznego jedwabiu, które zostały wykonane z materiału charakteryzującego się wysoką przepuszczalnością powietrza i pary wodnej.

Przylepce jedwabne - kiedy się je stosuje?

Plastry jedwabne to wyroby medyczne wręcz niezastąpione w placówkach ochrony zdrowia, które powinny również stanowić element wyposażenia każdej apteczki pierwszej pomocy. Wyróżniają się one swym wszechstronnym zastosowaniem, wśród którego można wymienić:

  • mocowanie opatrunków – nawet tych dużych i cięższych,
  • stabilizowanie szyn na palcach,
  •  unieruchamiania palców u rąk oraz nóg,
  • mocowanie, stabilizacja oraz zabezpieczenie przewodów i urządzeń do skóry – m.in. rurek medycznych, drenów czy cewników.

Co ważne, plaster jedwabny to wyrób łatwy w użyciu. Wystarczy oderwać bądź odciąć odpowiedni kawałek produktu i przy jego pomocy umocować opatrunek na skórze w taki sposób, by przylepiec jedwabny nie miał kontaktu z raną.

Ukazane w naszej ofercie produkty, takie jak przylepiec jedwabny chirurgiczny ze sztucznego jedwabiu, doskonale sprawdzają się d o mocowania materiałów opatrunkowych. Na stronie widnieją wyroby o różnych wymiarach, dzięki czemu możliwy jest wybór wyrobu odpowiadającemu danym wymaganiom. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, który dla Was przygotowaliśmy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium