📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier ) już od 300,00 zł.

Profesjonalne opaski gipsowe służące do szybkiego unieruchomienia złamanej kończyny zostały niedawno wprowadzone do naszej hurtowni medycznej Eplaster. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów opaski gipsowe znalazły bowiem szerokie zastosowanie w ortopedii i nie sposób się temu dziwić. Ułatwiają unieruchomienie i nastawienie mniej bądź bardziej poważnych złamań na salach operacyjnych, będąc jednocześnie gwarancją komfortu wszystkich pacjentów. Dostępna u nas opaska gipsowa szybkowiążąca została stworzona z myślą o wszystkich pielęgniarkach i lekarzach ortopedach poszukujących optymalnych rozwiązań do placówki ochrony zdrowia. Wystarczy kilka kliknięć, by opaska gipsowa znalazła się właśnie u was. Zachęcamy was do zapoznania się z asortymentem Eplaster i do składania zamówień. Opaski gipsowe, które znajdziecie w kategorii „ortopedia”, to niewątpliwie najlepszy z najlepszych wyborów!

Opaski gipsowe

OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OrthoBAND NORMAL Opaska gipsowa 10cm x 3m - 5-6 min. OrthoBAND NORMAL Opaska gipsowa 10cm x 3m - 5-6 min.
Producent: ZARYS
Cena: 2,80 zł (netto: 2,59 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OrthoBAND NORMAL Opaska gipsowa 12cm x 3m - 5-6 min. OrthoBAND NORMAL Opaska gipsowa 12cm x 3m - 5-6 min.
Producent: ZARYS
Cena: 3,05 zł (netto: 2,82 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Pregips 10cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.) Pregips 10cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.)
Producent: Matopat
Cena: 6,40 zł (netto: 5,93 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Pregips 12cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.)  Pregips 12cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.)
Producent: Matopat
Cena: 7,74 zł (netto: 7,17 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Pregips 15cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.)  Pregips 15cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.)
Producent: Matopat
Cena: 14,50 zł (netto: 13,43 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Pregips 6cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.) Pregips 6cm x 3m Opaska Gipsowa 5 min (2 szt.)
Producent: Matopat
Cena: 3,90 zł (netto: 3,61 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ

Opaska gipsowa – jak zakładać?

W związku z prośbami naszych stałych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalistyczne opaski gipsowe, które będą nie tylko cechować się doskonałym wykonaniem, ale również ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków. Jeżeli zatem szukacie artykułów medycznych renomowanych producentów, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Eplaster. Oferowane przez nas opaski gipsowe są wygodne i łatwe w użyciu, o czym musicie przekonać się sami! Opaski gipsowe wymagają oczywiście wcześniejszego zastosowania rękawa podgipsowego i warstwy bandaża podgipsowego. To jednak proces unieruchamiania złamanej kończyny nie powinien przysporzyć wam zbyt wielu trudności. Opaska gipsowa powinna zostać zanurzona w wodzie o temperaturze około 20° pod kątem 45°. Już po kilku sekundach opaska gipsowa będzie gotowa do użycia. Zbyt długie trzymanie jej w wodzie zmniejszy jej skuteczność, a wy narazicie się na niepotrzebne wydatki. Każda opaska gipsowa szybkowiążąca wymaga odpowiedniego podejścia. W innym razie nie spełni swojej podstawowej funkcji.

Opaska gipsowa szybkowiążąca – co oferujemy?

Oferowane w hurtowni Eplaster produkty i akcesoria medyczne to gwarancja wszystkiego, co najlepsze. O tym raczej przekonywać was nie musimy, nieprawdaż? Opaski gipsowe, które od niedawna możecie tutaj znaleźć, są dostępne w kilku wariantach. Profesjonalna opaska gipsowa Pregips, a może… opaska gipsowa Scotchcast? Ostateczną decyzję pozostawiamy oczywiście wam! Niemniej jednak pamiętajcie, że stawiamy przede wszystkim na wasze zadowolenie i właśnie dlatego wzbogaciliśmy nasz asortyment o wysokiej jakości opaski gipsowe. Bez względu na to, jakie rozwiązanie wybierzecie – opaska gipsowa zapewnia szybki czas wiązania i wysoką wytrzymałość unieruchomienia. Ze względu na swoją specyfikację umożliwi równomierne namakanie, a wam nie pozostanie nic innego, jak pomóc pacjentowi. Pragniemy zatem serdecznie zaprosić was do zapoznania się z ofertą Eplaster. Nasze opaski gipsowe mogą okazać się doskonałym wyborem zwłaszcza wśród chirurgów i ortopedów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium