📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

POLECANE DLA CIEBIE
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN Paczka (1-2 dni robocze)) już od 49,00 zł.

Lignina – co to jest?

Ekologiczna wata celulozowa wytwarzana ze specjalnych drzew, dostępna w płatach lub rolkach to inaczej lignina. Co to jest, to już większość wie, z racji tego, że zastosowanie ligniny, jest naprawdę bardzo szerokie.

Lignina

Zastosowania ligniny

Materiał ten spotkać można wszędzie tam, gdzie leczy się ludzi lub wykonuje się im zabiegi. Jest to branża przede wszystkim medyczna i kosmetyczna. Szpitale, kliniki i wszelkie ośrodki zdrowia, ponieważ lignina, którą oferujemy, używana jest jako środek do zachowania higieny. Przede wszystkim w celach opatrunkowych czy po zabiegach operacyjnych. Produkty z naszej hurtowni są najwyższej jakości, dlatego lignina medyczna charakteryzuje się naprawdę dużym stopniem chłonności. Nadaje się do użytkowania przez kobiety, które są świeżo po przebytej ciąży i dla pewności potrzebują takich produktów, jak lignina medyczna. Zachęcamy, by uświadamiać kobiety ciężarne, że takie produkty w pełni nadają się i są bezpieczne do używania ich w tym okresie, ponieważ nie wszyscy są tego świadomi. Czasami wręcz lignina opatrunkowa sprawdza się lepiej niż podpaska w czasie miesiączki. Jednak tutaj wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji każdej kobiety. 

Lignina w domu, czy warto ją mieć?

Lignina w domu to nieoceniony materiał, zapewniający bezpieczne użycie. Nie powoduje reakcji alergicznych i nie podrażnia skóry nawet najbardziej wrażliwym dzieciom i dorosłym. Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty sprzedawane są zarówno w płatach, jak i w arkuszach. Obie wersje świetnie sprawdzą się w domowej apteczce, ponieważ lignina charakteryzuje się znakomitymi właściwościami chłonnymi. Twoje dziecko często wraca z podwórka z ranami na kolanach, z których sączy się krew? W celu zapewnienia swojej pociesze miejscowej dezynfekcji skóry, stosowana może być lignina medyczna, po ówczesnym przemyciu lub zdezynfekowaniu rany.

Dostępne produkty z ligniny

Na rynku dostępne są różne sprzęty medyczne, które wytwarza się z ligniny, a na popularności zyskują rolki ligninowe. Ich niebywałą zaletą jest to, że sprawdzają się zamiast gazy, zastępują podkłady chłonne oraz służą do zabezpieczenia pacjenta, którego się na nich kładzie (np. osoby unieruchomione w domach opieki). My oferujemy również ligninę w arkuszach od polskiego producenta. Arkusze są w rozmiarach 40 x 60 cm i zapakowane w papier ważą łącznie 5 kg. Sprawdzają się idealnie jako materiał opatrunkowy oraz przy wszelkim odsączaniu śliny. Lignina Matocell w płatach, to również 5 kg opakowanie, które jest dostępne w naszej hurtowni i możesz zamówić je w każdej chwili, w której tylko będziesz potrzebował tego materiału. Swoje zastosowanie znajduje zarówno w kosmetyce, jak i w medycynie,

Lignina – cena konkurencyjna w naszej hurtowni

54,00 – 71,95 zł tyle kosztuje lignina. Cena z naszej hurtowni jest konkurencyjna, nie za wysoka, nie za niska. I tak u nas za watę celulozową w płatach zapłacisz 49,99 zł, a arkuszowa lignina – cena jej to 51,70 zł. Nie zastanawiaj się już dłużej. Uzupełnij swoje zapasy w apteczce domowej, na pewno przyda ci się lignina opatrunkowa! O cenę nie musisz się już martwić, nasze są naprawdę konkurencyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium