📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Medilab – profesjonalna dezynfekcja

Hurtownia medyczna Eplaster posiada w asortymencie nie tylko najwyższej klasy narzędzia chirurgiczne i specjalistyczne materiały opatrunkowe, ale również profesjonalne środki do dezynfekcji w placówkach medycznych. W niniejszej kategorii można znaleźć preparaty dezynfekujące Medilab, które posiadają niezbędne certyfikaty, a tym samym są bezpieczne dla skóry – nie wywołują reakcji alergicznej i uciążliwych podrażnień. Producent Medilab przygotował specjalne środki do dezynfekcji rąk przeznaczone do użytku profesjonalnego. Znajdziecie u nas zatem Phago Gel żelowy płyn do dezynfekcji rąk o działaniu biobójczym i wirusobójczym oraz AHD 100 płyn do dezynfekcji rąk i skóry, który należy stosować przed zabiegami oraz kontaktem z materiałem zakaźnym. Wskazane środki do higienicznej dezynfekcji rąk Medilab mogą również posłużyć jako preparat do dezynfekcji małej powierzchni, gdyż wykazują przedłużone działanie.

Dezynfekcja rąk z produktami Medilab to gwarancja skuteczności. Gdyby natomiast zaistniała taka potrzeba, oferujemy również Mediwax emulsja do rąk z woskiem pszczelim zalecana osobom, które często myją i dezynfekują dłonie. Dostępne w niniejszej kategorii środki dezynfekujące Medilab można zamówić w kilku rozmiarach.

Medilab – dlaczego dezynfekcja jest tak ważna?

Higieniczna i chirurgiczna dezynfekcja skóry rąk w placówkach ochrony zdrowia ma szczególne znaczenie dla komfortu pracowników oraz wszystkich pacjentów. Przeprowadzona z użyciem specjalistycznych środków usuwa zanieczyszczenia i substancje organiczne z powierzchni skóry, eliminując przy tym ryzyko wystąpienia zakażenia. Innymi słowy, dezynfekcja rąk skutecznie niszczy wszelkie drobnoustroje. Wobec tego polecamy wam wybór produktów Medilab, które powinny być wykorzystane w gabinetach lekarskich, salonach kosmetologicznych oraz instytucjach opiekuńczych.

Preparaty do dezynfekcji rąk Medilab oraz krem ochronny o właściwościach nawilżających wyróżniają się doskonale opracowaną formułą i atrakcyjną ceną. W związku z tym pragniemy zaprosić was do poznania naszej oferty i do składania zamówień.

Medilab

AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 1L AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 1L
Producent: Medilab
Cena: 42,50 zł (netto: 39,35 zł )
szt.
zobacz więcej
AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 250ml AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 250ml
Producent: Medilab
Cena: 25,50 zł (netto: 23,61 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 5L AHD 1000 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry - 5L
Producent: Medilab
Cena: 189,00 zł (netto: 175,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Mediwax® - EMULSJA KREM DO RĄK z woskiem pszczelim - 500ml Mediwax® - EMULSJA KREM DO RĄK z woskiem pszczelim - 500ml
Producent: Medilab
Cena: 16,50 zł (netto: 13,41 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Mediwax® - EMULSJA KREM DO RĄK z woskiem pszczelim + POMPKA - 330ml Mediwax® - EMULSJA KREM DO RĄK z woskiem pszczelim + POMPKA - 330ml
Producent: Medilab
Cena: 16,50 zł (netto: 13,41 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Phago Gel Żelowy płyn do dezynfekcji rąk - 5L Phago Gel Żelowy płyn do dezynfekcji rąk - 5L
Producent: Medilab
Cena: 149,00 zł (netto: 137,96 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium