DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 200 ZŁ InPost KURIER

 Jesteśmy z Wami! Ми з вами! 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 200,00 zł.

Skompletowanie domowej apteczki pierwszej pomocy to absolutna konieczność! Zestaw ten powinien znaleźć się w każdym domu, by w razie nagłej sytuacji móc bez problemu sięgnąć po wysokiej jakości opatrunki specjalistyczne na rany. 

Każda rana – niezależnie od charakteru czy lokalizacji, wymaga bowiem odpowiedniego podejścia. Opatrunki specjalistyczne mogą tutaj okazać się naprawdę pomocne! W związku z tym pragniemy przedstawić wam najświeższą ofertą artykułów medycznych, a w niej opatrunki specjalistyczne na rany oraz opatrunki specjalistyczne na odleżyny. Zajrzyjcie na naszą stronę i czym prędzej złóżcie zamówienie. Opatrunki specjalistyczne stanowią podstawowy element wyposażenia każdej apteczki. Dostępne u nas rozwiązania pozwolą wam w prawidłowy sposób zadbać o ranę, a jednocześnie przyspieszyć proces gojenia. W razie pytań czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią podpowiemy wam, jakie opatrunki specjalistyczne okażą się najlepszym wyborem!

Opatrunki specjalistyczne

OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 10x12 cm - 1 szt.  Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 10x12 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 9,70 zł (netto: 8,98 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 12x24 cm - 1 szt. Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 12x24 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 23,00 zł (netto: 21,30 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 6x12 cm - 1 szt. Aqua-gel opatrunek hydrożelowy 6x12 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 7,20 zł (netto: 6,67 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy okrągły średnica 5 cm - 1 szt. Aqua-gel opatrunek hydrożelowy okrągły średnica 5 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 5,95 zł (netto: 5,51 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Aqua-gel opatrunek hydrożelowy okrągły średnica 6,5 cm - 1 szt.  Aqua-gel opatrunek hydrożelowy okrągły średnica 6,5 cm - 1 szt.
Producent: Kikgel
Cena: 6,80 zł (netto: 6,30 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
BurnTec 10 x 10 cm Opatrunek hydrożelowy ratowniczy WZMOCNIONY  BurnTec 10 x 10 cm Opatrunek hydrożelowy ratowniczy WZMOCNIONY
Producent: Kikgel
Cena: 11,50 zł (netto: 10,65 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ

Opatrunki specjalistyczne – co posiadamy?

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze! Dlaczego o tym wspominamy? Każdego dnia staramy się wysłuchiwać waszych próśb, tworząc zupełnie nową ofertę artykułów medycznych. Od niedawna możecie u nas znaleźć najwyższej jakości opatrunki specjalistyczne w kilku różnorakich wariantach. Posiadamy bowiem Elastopor STERIL plastry z opatrunkiem chłonnym, Steri-Strip paski do zamykania ran, Aqua-gel opatrunki hydrożelowe, opatrunki hydrożelowe ratownicze wzmocnione oraz opatrunki specjalistyczne do mocowania kaniul. Opatrunki specjalistyczne na rany to oczywiście nie wszystko! Możecie zamówić u nas opatrunki specjalistyczne na odleżyny i wiele więcej! Dostępne w naszej najświeższej ofercie rozwiązania zostały stworzone z myślą o wszystkich pacjentach oraz… placówkach ochrony zdrowia. Nasze opatrunki specjalistyczne mogą śmiało zostać wykorzystane i w szpitalu, i w domowym zaciszu. Pragniemy serdecznie was zaprosić do zapoznania się z tak wyjątkowym asortymentem. Opatrunki specjalistyczne na rany oraz opatrunki specjalistyczne na odleżyny powinny znaleźć się również u was!

Opatrunki specjalistyczne – jakie wybrać?

Opatrunki specjalistyczne to inny rodzaj opatrunków, który może okazać się konieczny w szczególnych przypadkach. Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe są z reguły wykorzystywane przy oparzeniach, odleżynach lub ranach przewlekłych. Ze względu na swoją specyfikę posiadają świetne właściwości nawilżające i absorpcyjne, co więcej – koją i łagodzą ból. Tego typu opatrunki specjalistyczne na rany stanowią doskonały wybór, zwłaszcza jeśli szukamy optymalnego rozwiązania dla osób starszych. Dostępne u nas plastry z opatrunkiem posłużą natomiast do drobnych ran i skaleczeń. Osoby poszukujące rozwiązania, które będzie pomocne przy większych ranach – powinny koniecznie zaopatrzyć się w opatrunki specjalistyczne, takie jak paski do zamykania ran. Są cienkie i elastyczne, tym samym idealnie dopasowują się do ciała. Wybór jest ogromny, a wam nie pozostaje nic innego, jak podjąć dobrą decyzję!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl