📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier ) już od 300,00 zł.

Jako dystrybutorzy produktów medycznych, staramy się na każdym kroku wychodzić naprzeciw waszym najśmielszym potrzebom i oczekiwaniom. Jesteśmy znani z tego, iż stawiamy na najwyższej jakości rozwiązania zgodne z aktualnie obowiązującymi standardami wydajności. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko specjalistyczne narzędzia medyczne wykorzystywane na co dzień w placówkach Służby Zdrowia, lecz także akcesoria i środki wspomagające wykonywanie codziennych obowiązków. W naszej najświeższej ofercie jest dostępny żel znieczulający do cewnikowania oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu i do składania zamówień!

Żele do cewnikowania

KONIX Lido C - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml - 25 sztuk KONIX Lido C - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml - 25 sztuk
Cena: 91,25 zł (netto: 84,49 zł )
( 1 szt. = 3,65 zł )
szt.
zobacz więcej
OneGel - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml OneGel - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml
Producent: KAF GRUP
Cena: 3,95 zł (netto: 3,66 zł )
szt.
zobacz więcej
OneGel - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml - 25 sztuk OneGel - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml - 25 sztuk
Producent: KAF GRUP
Cena: 88,75 zł (netto: 82,18 zł )
( 1 szt. = 3,55 zł )
szt.
zobacz więcej
KONIX Lido C - Znieczulający żel do cewnikowania 6ml - 25 szt. | REF: SCG-0001 KONIX Lido C - Znieczulający żel do cewnikowania 6ml - 25 szt. | REF: SCG-0001
Cena: 81,25 zł (netto: 75,23 zł )
( 1 szt. = 3,25 zł )
szt.
zobacz więcej
LUBEGEL Plus - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml LUBEGEL Plus - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml
Producent: Yasemin Medika
Cena: 3,60 zł (netto: 3,33 zł )
szt.
zobacz więcej
LUBEGEL Plus - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 6ml LUBEGEL Plus - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 6ml
Producent: Yasemin Medika
Cena: 3,30 zł (netto: 3,06 zł )
szt.
zobacz więcej
LUBRAGEL Istem - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml LUBRAGEL Istem - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 11ml
Producent: Istem
Cena: 5,60 zł (netto: 5,19 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
LUBRAGEL Istem - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 6ml LUBRAGEL Istem - ZNIECZULAJĄCY ŻEL DO CEWNIKOWANIA 6ml
Producent: Istem
Cena: 4,50 zł (netto: 4,17 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ

Żel do cewnikowania - co to jest?

Dostępny w naszej ofercie żel znieczulający do cewnikowania to preparat ułatwiający wykonywanie codziennych obowiązków, a zarazem zwiększający komfort pacjenta. Preparat ten został bowiem stworzony do cewnikowania czy wymiany cewnika. Niemniej jest też bardzo często wykorzystywany do zabiegów z dziedziny endoskopii. Stąd też kładziemy duży nacisk na wysoką jakość oferowanych w naszym sklepie internetowym produktów medycznych. Żel znieczulający do cewnikowania zmniejsza ból odczuwany przez pacjenta, a przede wszystkim całkowicie eliminuje ryzyko wystąpienia zakażenia. Stanowi bowiem niezbędne wyposażenie w przychodniach, szpitalach oraz gabinetach urologicznych i gastrologicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i czym prędzej złóż zamówienie. Z nami zaopatrzysz placówkę medyczną w najwyższej jakości żel do cewnikowania i wiele innych niezbędnych produktów.

Żel znieczulający do cewnikowania - co u nas znajdziesz?

W związku ze wzrostem zapotrzebowania naszych klientów na konkretne produkty postanowiliśmy nieco poszerzyć naszą ofertą o specjalistyczny środek, jakim jest żel znieczulający do cewnikowania. Jak sama nazwa wskazuje, ma działanie znieczulające, zapobiegając przy tym występowaniu zakażeń. Dzięki swej transparentności nie zanieczyszcza powierzchni optycznej endoskopu. Co więcej, ma znamienny wpływ na komfort i ogólne samopoczucie pacjentów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkt pod nazwą „żel znieczulający do cewnikowania”. Wpisz frazę w wyszukiwarkę i wybierz produkt spełniający twoje potrzeby!

Oferujemy najwyższej jakości żel do cewnikowania, który niweluje negatywne uczucia związane z cewnikowaniem czy wymianą cewnika. W razie pytań czy wątpliwości - napisz lub zadzwoń! Podpowiemy, czym się kierować przy wyborze środka i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium