📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

W naszej najświeższej ofercie znajdą Państwo cały szereg wysokiej jakości rozwiązań, w tym właśnie produkty medyczne marki Trans Med. Firma ta od wielu lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie zaopatrzenia medycznego. Najwyższej jakości produkty dostępne w naszym internetowym sklepie są odpowiedzią na wasze najśmielsze potrzeby i oczekiwania. Poziom wyrobów firmy Trans Med gwarantuje certyfikat ISO 13485:2016 na wyroby medyczne sterylne i niesterylne, który firma posiada od 2019 r. W 2021 r. firma z sukcesem wypuściła własne produkty, które cieszą się uznaniem zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów – rękawice nitrylowe, opatrunki specjalistyczne z serii Plastomed oraz przylepce chirurgiczne. Zapoznaj się z ofertą produktów medycznych i czym prędzej złóż zamówienie. Produkty marki Trans Med są gwarancją najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Czego zatem chcieć więcej?

Trans Med - dlaczego warto?

Nie od dziś wiadomo, że wysoka jakość i precyzja wykonania produktów medycznych ma znaczenie – i to ogromne! W związku z tym pragniemy przedstawić wam ofertę narzędzi i akcesoriów marki Trans Med. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów z pewnością zdadzą egzamin w środowisku medycznym i nie tylko. Z myślą o naszych stałych klientach, ale także o nowych użytkownikach, stworzyliśmy bogatą ofertę produktów dostępnych niemal od ręki! Jeśli zatem szukasz tanich, lecz niezwykle skutecznych rozwiązań, zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy rozwiązania firmy Trans Med służące do opatrywania ran, sterylizacji, ochrony osobistej i aseptyki, niezbędne w każdym szpitalu, gabinecie zabiegowym czy przychodni wielospecjalistycznej. Zapraszamy do kontaktu i do składania zamówień!

Trans Med - co u nas znajdziesz?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy doskonałą ofertę narzędzi i akcesoriów medycznych Trans Med. W zakładce „Trans Med” znajdą Państwo profesjonalne produkty medyczne, w tym właśnie kompresy z gazy niejałowe, kompresy z gazy jałowe, przylepiec włókninowy elastyczny, taśmy chirurgiczne opatrunkowe, podkłady podgipsowe syntetyczne oraz plastry tkaninowe i włókninowe. Szeroki dostęp do najwyższej jakości produktów mówi sam za siebie!

Z produktami firmy Trans Med zaopatrzysz przychodnie, szpitale i prywatne gabinety lekarskie. Takiej jakości nie znajdziesz nigdzie indziej - gwarantujemy! W razie jakichkolwiek wątpliwości - napisz lub zadzwoń. Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą wam, czym się kierować przy wyborze produktów medycznych i na co zwrócić uwagę! Zachęcamy do składania zamówień!

Trans-Med

Trans-Med Kompresy z gazy jałowe A'3 10x10 cm - 300 szt. Trans-Med Kompresy z gazy jałowe A'3 10x10 cm - 300 szt.
Producent: Trans-Med
Cena: 69,00 zł (netto: 63,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Trans-Med Kompresy z gazy jałowe A'3 5x5 cm -300 szt. Trans-Med Kompresy z gazy jałowe A'3 5x5 cm -300 szt.
Producent: Trans-Med
Cena: 28,00 zł (netto: 25,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Trans-Med Kompresy z gazy jałowe A'3 7,5x7,5 cm -300 szt. Trans-Med Kompresy z gazy jałowe A'3 7,5x7,5 cm -300 szt.
Producent: Trans-Med
Cena: 45,00 zł (netto: 41,67 zł )
szt.
zobacz więcej
 Gaza opatrunkowa jałowa Trans-Med 13 Nitek 1 m x 0.5 m - 1 szt. Gaza opatrunkowa jałowa Trans-Med 13 Nitek 1 m x 0.5 m - 1 szt.
Producent: Trans-Med
Cena: 0,98 zł (netto: 0,91 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
ELASTOmed ™ - Taśma chirurgiczna opatrunkowa przylepiec - 10m x 10cm ELASTOmed ™ - Taśma chirurgiczna opatrunkowa przylepiec - 10m x 10cm
Producent: Trans-Med
Cena: 11,80 zł (netto: 10,93 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
ELASTOmed ™ - Taśma chirurgiczna opatrunkowa przylepiec - 10m x 15cm ELASTOmed ™ - Taśma chirurgiczna opatrunkowa przylepiec - 10m x 15cm
Producent: Trans-Med
Cena: 17,40 zł (netto: 16,11 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Gaza opatrunkowa jałowa Trans-Med 13 Nitek 1 m x 1 m - 1 szt.  Gaza opatrunkowa jałowa Trans-Med 13 Nitek 1 m x 1 m - 1 szt.
Producent: Trans-Med
Cena: 1,60 zł (netto: 1,48 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Gaza opatrunkowa jałowa Trans-Med 17 Nitek 0,5 m x 1 m - 1 szt. Gaza opatrunkowa jałowa Trans-Med 17 Nitek 0,5 m x 1 m - 1 szt.
Producent: Trans-Med
Cena: 1,10 zł (netto: 1,02 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium