📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Nikogo nie trzeba przekonywać, że sport to zdrowie. Ale też każda osoba aktywna doświadczyła przynajmniej kilka razy w karierze urazów i kontuzji. Nie powinny one stanowić powodu do rezygnacji z ćwiczeń, ale raczej do  zaopatrzenia się w środki zaradcze. Ekspertem w tym zakresie jest polska firma yellowSPORT, która od 2018 r. oferuje wachlarz rozwiązań i produktów dla osób związanych z medycyną sportową – lekarzy, fizjoterapeutów, ale i samych sportowców oraz pasjonatów. 

Bandaże kohezyjne yellowSPORT

W ofercie yellowSPORT bandaże zajmują ważne miejsce, a produkowane przez yellowSPORT bandaże kohezyjne stanowią najlepszy produkt w swojej klasie, dostępny na rynku polskim.

Bandaż kohezyjny jest niezastąpiony w terenie, czyli tam, gdzie możliwości zaopatrzenia urazu są znacznie mniejsze niż w domu czy w ośrodku medycznym. Bandaż kohezyjny – jednorazowa włókninowa opaska – przyczepia się sam do siebie, bez konieczności wiązania. Jednocześnie nie przylega do ubrania, włosów czy brzegów rany, co czyni z niego wyjątkowo bezpieczny materiał opatrunkowy.

W sklepie Eplaster dostępne są bandaże kohezyjne yellowBAND, kolory i rozmiary których pozwolą wykonać opatrunek również u dziecka, a także bandaże kohezyjne dla zwierząt, które sprawdzą się w weterynarii.

Taśma do tapingu yellowSPORT

Dla każdego fizjoterapeuty czy osteopaty wykonującego taping, yellowSPORT to firma doskonale znana. Produkowane przez yellowSPORT taśmy charakteryzują się szczególnie dobrymi parametrami tak w zakresie wytrzymałości, jak i delikatności.

Taping sportowy, czyli kinezjotaping, stanowi odciążenie i ochronę dla mięśni oraz stawów. Znajduje zastosowanie w licznych sytuacjach – np. do wspomagania tkanek po urazie, dzięki którym regeneracja następuje szybciej a aktywność może być kontynuowana bez ryzyka pogłębienia uszkodzeń oraz przy zniwelowaniu dolegliwości bólowych.

Kinezjotaping można stosować również prewencyjnie, zwłaszcza w sportach szczególnie związanych z możliwością powstawania urazów, jak i wówczas, gdy ćwicząca osoba doznała już wcześniej kontuzji i chce jej zapobiec na przyszłość.

Taśma do kinezjotapingu yellowSPORT jest wykonana z myślą o szybkim i łatwym wykonywaniu opatrunków. Dzięki ząbkowanym brzegom taśma sama się odrywa w pożądanym miejscu, nie trzeba więc mieć przy sobie nożyczek. Hipoalergiczny klej akrylowy nie uczula i nie sprawia problemów przy usuwaniu ze skóry.

Z taśm do kinezjotapingu korzystają najczęściej biegacze i lekkoatleci, w przypadku których własne ciało jest jedynym narzędziem rywalizacji. Są one popularne również wśród kolarzy, narciarzy i osób uprawiających sporty ciężarowe. Szczególnie ważne jest zabezpieczenie powierzchni skóry przed urazami i otarciami wśród osób praktykujących sporty artystyczne: taniec, gimnastykę.

Yellow Sport

Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 1 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 1 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 7,80 zł (netto: 7,22 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 12 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 12 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 88,92 zł (netto: 82,33 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 1 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 1 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 10,50 zł (netto: 9,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 6 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 6 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 59,58 zł (netto: 55,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 1 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 1 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 13,00 zł (netto: 12,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 6 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 6 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 75,00 zł (netto: 69,44 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl