📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Nikogo nie trzeba przekonywać, że sport to zdrowie. Ale też każda osoba aktywna doświadczyła przynajmniej kilka razy w karierze urazów i kontuzji. Nie powinny one stanowić powodu do rezygnacji z ćwiczeń, ale raczej do  zaopatrzenia się w środki zaradcze. Ekspertem w tym zakresie jest polska firma yellowSPORT, która od 2018 r. oferuje wachlarz rozwiązań i produktów dla osób związanych z medycyną sportową – lekarzy, fizjoterapeutów, ale i samych sportowców oraz pasjonatów. 

Bandaże kohezyjne yellowSPORT

W ofercie yellowSPORT bandaże zajmują ważne miejsce, a produkowane przez yellowSPORT bandaże kohezyjne stanowią najlepszy produkt w swojej klasie, dostępny na rynku polskim.

Bandaż kohezyjny jest niezastąpiony w terenie, czyli tam, gdzie możliwości zaopatrzenia urazu są znacznie mniejsze niż w domu czy w ośrodku medycznym. Bandaż kohezyjny – jednorazowa włókninowa opaska – przyczepia się sam do siebie, bez konieczności wiązania. Jednocześnie nie przylega do ubrania, włosów czy brzegów rany, co czyni z niego wyjątkowo bezpieczny materiał opatrunkowy.

W sklepie Eplaster dostępne są bandaże kohezyjne yellowBAND, kolory i rozmiary których pozwolą wykonać opatrunek również u dziecka, a także bandaże kohezyjne dla zwierząt, które sprawdzą się w weterynarii.

Taśma do tapingu yellowSPORT

Dla każdego fizjoterapeuty czy osteopaty wykonującego taping, yellowSPORT to firma doskonale znana. Produkowane przez yellowSPORT taśmy charakteryzują się szczególnie dobrymi parametrami tak w zakresie wytrzymałości, jak i delikatności.

Taping sportowy, czyli kinezjotaping, stanowi odciążenie i ochronę dla mięśni oraz stawów. Znajduje zastosowanie w licznych sytuacjach – np. do wspomagania tkanek po urazie, dzięki którym regeneracja następuje szybciej a aktywność może być kontynuowana bez ryzyka pogłębienia uszkodzeń oraz przy zniwelowaniu dolegliwości bólowych.

Kinezjotaping można stosować również prewencyjnie, zwłaszcza w sportach szczególnie związanych z możliwością powstawania urazów, jak i wówczas, gdy ćwicząca osoba doznała już wcześniej kontuzji i chce jej zapobiec na przyszłość.

Taśma do kinezjotapingu yellowSPORT jest wykonana z myślą o szybkim i łatwym wykonywaniu opatrunków. Dzięki ząbkowanym brzegom taśma sama się odrywa w pożądanym miejscu, nie trzeba więc mieć przy sobie nożyczek. Hipoalergiczny klej akrylowy nie uczula i nie sprawia problemów przy usuwaniu ze skóry.

Z taśm do kinezjotapingu korzystają najczęściej biegacze i lekkoatleci, w przypadku których własne ciało jest jedynym narzędziem rywalizacji. Są one popularne również wśród kolarzy, narciarzy i osób uprawiających sporty ciężarowe. Szczególnie ważne jest zabezpieczenie powierzchni skóry przed urazami i otarciami wśród osób praktykujących sporty artystyczne: taniec, gimnastykę.

Yellow Sport

Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 1 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 1 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 7,80 zł (netto: 7,22 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 12 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 2,5cm - 12 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 88,92 zł (netto: 82,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 1 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 1 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 10,50 zł (netto: 9,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 6 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 3,8cm - 6 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 59,58 zł (netto: 55,17 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 1 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 1 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 14,00 zł (netto: 12,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 6 szt. Taśma do tapingu sportowego 9,1m x 5cm - 6 szt.
Producent: Yellow Sport
Cena: 77,40 zł (netto: 71,67 zł )
szt.
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium