📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Jako nasi stali klienci macie zapewne świadomość, iż produkty oferowane w naszym sklepie nie znalazły się tutaj z przypadku. Dokładamy wszelkich starań, by nie tylko zadowolić was, lecz także pacjentów w placówkach medycznych. Wobec tego pragniemy przedstawić wam nową, nieco urozmaiconą ofertę produktów medycznych Ultramedica, które są odpowiedzią na wasze najśmielsze potrzeby i oczekiwania. Z nami zaopatrzysz każdą placówkę medyczną - szpital, przychodnię czy prywatny gabinet lekarski. Nasza najświeższa oferta akcesoriów Ultramedica została w pełni dostosowana do naszych stałych klientów, ale też nowych użytkowników, którzy są w trakcie poszukiwania profesjonalnych produktów i narzędzi dla branży medycznej. Co musisz zrobić? Wejść na naszą i wyszukać frazę „Ultramedic”. Nic trudnego!

Ultramedic – dlaczego warto?

Wprowadzając do naszego internetowego sklepu nowe produkty, kładziemy duży nacisk na potrzeby naszych klientów z branży medycznej i nie tylko... I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zaopatrzyć nasz asortyment w specjalistyczne narzędzia i akcesoria znanej wielu z was marki Ultramedic. Firma Ultramedic od wielu lat działa na rynku, tworząc specjalistyczne produkty medyczne, będące odpowiedzią na potrzeby klientów. Produkty te zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, tym samym zostały docenione przez tysiące nowych użytkowników, którzy tak chętnie wracają po więcej! Ultramedic tworzy akcesoria zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami wydajności, będąc jednocześnie jednym z najlepszych producentów sprzętu medycznego.

Oferowane w naszym sklepie produkty Ultramedi zapewniają niebywały komfort użytkowania, ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, a co więcej - wpływają pozytywnie na ogólne samopoczucie pacjentów. Nie bez powodu o tym wspominamy... Ultramedi jest wszystkim tym, czego potrzebujesz Ty i Twoi pacjenci! Z naszą pomocą zaopatrzysz każdą placówkę medyczną bez względu na jej charakter w najlepszej jakości akcesoria Ultramedic. Zajrzyj koniecznie na naszą stronę i czym prędzej złóż zamówienie. W razie pytań czy jakichkolwiek wątpliwości - zgłoście się do nas! Chętnie rozwiejemy wasze obawy i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Ultramedica - co możesz u nas znaleźć?

Nie sposób nie zauważyć, że produkty marki Ultramedic to klasa sama w sobie! W ostatnim czasie postanowiliśmy nieco odświeżyć naszą stronę i wzbogacić nasz dotychczasowy asortyment, co już z pewnością dostrzegliście... Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania, które zdadzą egzamin i w placówkach prywatnych, i publicznych. W zakładce „Ultramedic” znajdziecie m.in. zestawy laryngologiczne, lateksowe osłonki do głowic USG, szkiełka mikroskopowe nakrywkowe, włókninowe gaziki nasączone alkoholem oraz lusterka laryngologiczno-stomatologiczne, a wszystko to... możecie kupić w wielu wariantach! Bez obawy o wysokie koszty czy niską jakość produktów, znajdziecie idealny produkt Ultramedic dopasowany do waszych potrzeb. Zachęcamy do składania zamówień!

 

Ultramedic

Gaziki nasączone alkoholem 190 x 120 mm Ultramedic DUŻE - 100 szt. Gaziki nasączone alkoholem 190 x 120 mm Ultramedic DUŻE - 100 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 27,00 zł (netto: 25,00 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Paski Wskaźnik do badania pH w moczu, pochwie 100 szt. (pH 4.0 - 7.0) Paski Wskaźnik do badania pH w moczu, pochwie 100 szt. (pH 4.0 - 7.0)
Producent: Ultramedic
Cena: 19,99 zł (netto: 18,51 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Pudełko do transportu/przechowywania szkiełek mikroskopowych na 50 szt.  Pudełko do transportu/przechowywania szkiełek mikroskopowych na 50 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 10,99 zł (netto: 8,93 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 20 x 20 mm - 100 szt. Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 20 x 20 mm - 100 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 2,75 zł (netto: 2,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24 x 50 mm - 100 szt.   Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24 x 50 mm - 100 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 6,90 zł (netto: 6,39 zł )
szt.
zobacz więcej
Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24 x 60 mm - 100 szt.    Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24 x 60 mm - 100 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 7,40 zł (netto: 6,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24x24 mm - 100 szt. Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24x24 mm - 100 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 4,30 zł (netto: 3,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24x32 mm - 100 szt.  Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe 24x32 mm - 100 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 5,90 zł (netto: 5,46 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Szkiełka mikroskopowe podstawowe 25,4 x 76,2mm - 50 szt. Szkiełka mikroskopowe podstawowe 25,4 x 76,2mm - 50 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 5,90 zł (netto: 5,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy Ultramedic - 50 szt. Zestaw laryngologiczny 2mm MEDIUM jałowy Ultramedic - 50 szt.
Producent: Ultramedic
Cena: 125,00 zł (netto: 115,74 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium