📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 49 zł - ORLEN Paczka

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Meringer

Meringer to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu gabinetów ginekologicznych – wśród jej oferty możemy wyróżnić wyroby, takie jak żel do USG, gaziki nasączone alkoholem oraz szczoteczka cytologiczna typu wachlarz. Przedsiębiorstwo nieustannie rozwija swój asortyment, współpracując ze środowiskiem naukowym i technologicznym w różnych częściach świata. Co ważne, firma dokłada wszelkich starań, aby produkty Meringer były w pełni bezpieczne dla pacjentów!

Meringer - produkty ginekologiczne

Produkty Meringer cieszą się zaufaniem zarówno wśród medyków, jak i pacjentów. Jednym z nich jest żel do USG – bezbarwny żel do wykonywania badań ultrasonograficznych, dzięki któremu możliwe jest prawidłowe przewodnictwo ultradźwięków. Przeznaczony jest do diagnostyki oraz terapii ultrasonograficznej, czyli do USG, KTG oraz UD. Został on wykonany na bazie wodnej, a ponadto nie zawiera substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na żywotność głowicy – m.in. soli. Warto zaznaczyć, że charakteryzuje się on dużą gęstością oraz lepkością, dzięki czemu nie spływa podczas badania. Jak wspomnieliśmy wcześniej, produkty ginekologiczne Meringer są w pełni bezpieczne dla pacjentów – tak jest również w tym przypadku.

Kolejnym produktem, który zasługuje na wyróżnienie jest szczoteczka cytologiczna typu wachlarz – nasza hurtownia medyczna oferuje możliwość zakupu zarówno pojedynczych wyrobów, jak i opakowań zawierających 50 sztuk. Co istotne, każda ze szczoteczek jest zapakowana osobno w sterylny blister. Te produkty Meringer służą pobieraniu materiału z szyjki macicy i kanału. Dzięki sprężystemu i miękkiemu włosiu możliwe jest pobranie wymaganej ilości materiału bogatego w komórki, gwarantując pacjentkom wysoki komfort badania.

Aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości produkty ginekologiczne, hurtownia medyczna Eplaster prezentuje asortyment pochodzący od firmy Meringer. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy i złożenia zamówienia!Meringer

Szczoteczka cytologiczna typu wachlarz - 50 szt. Szczoteczka cytologiczna typu wachlarz - 50 szt.
Producent: Meringer
Cena: 31,00 zł (netto: 28,70 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Szczoteczka cytologiczna typu wachlarz - 1 szt. Szczoteczka cytologiczna typu wachlarz - 1 szt.
Producent: Meringer
Cena: 0,70 zł (netto: 0,65 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium