📣 DARMOWA DOSTAWA 📦

DLA ZAMÓWIEŃ OD 300 zł - InPost KURIER

Historia marki B.Braun sięga aż pierwszej połowy XIX wieku, kiedy to stworzono niewielką aptekę w Melsungen w Niemczech. Wraz z biegiem czasu małe rodzinne przedsiębiorstwo zdobywało coraz więcej wiernych klientów, aby ostatecznie przekształcić się w globalny koncern. Produkty medyczne B.Braun cieszą się obecnie dużym zaufaniem, dlatego stanowią wyposażenie placówek ochrony zdrowia – wśród takich wyrobów można wymienić szwy i nici chirurgiczne, strzykawki, jak i inne specjalistyczne produkty B.Braun.

B. Braun - sklep medyczny

Chcąc zaoferować konsumentom najwyższej jakości, wręcz niezawodny asortyment, w naszej hurtowni medycznej Eplaster nie mogło zabraknąć wyrobów, takich jak produkty medyczne B.Braun! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom szeroki wybór wyrobów medycznych – zapraszamy do zapoznania się z widniejącą na stronie gamą produktów. Wybierając m.in. dostępne gaziki do dezynfekcji z alkoholem, przyrząd IS do przetaczania płynów infuzyjnych czy Mini Spike V aparat do pobierania leków strzykawką, strzykawki czy nici chirurgiczne można być wręcz pewnym co do niezawodności tych wyrobów – produkty B.Braun sprawdzą się one nawet przy najbardziej wymagających warunkach!

Dokonując zakupów w naszym sklepie, można być pewnym nie tylko otrzymania najwyższej jakości produktów medycznych, ale i doświadczenia obsługi klienta na wysokim poziomie! Dokładamy wszelkich starań, aby proces składania zamówienia oraz wysyłka przebiegały bezproblemowo. Ponadto, w razie wystąpienia jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością na nie odpowiemy.

B. Braun - produkty medyczne w Eplaster

Wśród naszego asortymentu można wyróżnić strzykawki B.Braun. Są to 2-częściowe sterylne wyroby jednorazowego użytku, które charakteryzują się czytelną, niezmywalną skalą, która znacznie ułatwia odczytywanie wartości na podziałce. Ponadto, projektując te produkty, producent zadbał o to, aby przesuwanie tłoka odbywało się płynnie i precyzyjnie. Wszystko to gwarantuje, że strzykawki B.Braun są niezawodne podczas przeprowadzania jakichkolwiek procedur medycznych. W naszej hurtowni medycznej dostępne są produkty B.Braun o różnych pojemnościach: 2ml, 5ml, 10ml czy 20ml.

Jeśli chodzi natomiast o szwy, prezentujemy wchłanialne nici chirurgiczne B.Braun. Charakteryzują się one doskonale gładką powierzchnią, zwiększoną giętkością, jak i poręcznością oraz wytrzymałością węzła. Produkty te znacząco ułatwiają pracę medykom, umożliwiając kontrolowane sprowadzanie węzła i dużą widoczność szwu. Ponadto, nici chirurgiczne B.Braun wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości na rozciąganie! Podobne korzyści oferują niewchłanialne szwy B.Braun, doskonale sprawdzając się w dziedzinach, takich jak chirurgia naczynkowa bądź okulistyczna, neurochirurgia oraz mikrochirurgia.

Wymieniając produkty medyczne B.Braun, nie można zapomnieć o jednorazowym aparacie do przetaczania płynów infuzyjnych. To wyrób sterylny, nietoksyczny i niepirogenny, który znajduje zastosowanie podczas infuzji grawitacyjnej. Aparat do wlewów gwarantuje całkowite opróżnianie komory bez pozostałości. Oprócz tego, na stronie prezentujemy Spike V aplikator z kolcem pozwalający na wielokrotne pobieranie leków za pomocą strzykawki bądź wstrzykiwanie leków z fiolki – wyposażony w filtr antybakteryjny produkt B.Braun zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz sterylności.

B.Bran jest również producentem wyrobów służących myciu i dezynfekcji powierzchni. Do małych obszarów oraz sprzętu medycznego odpornego na działanie alkoholu polecane są Meliseptol HBV chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji wyrobów medycznych – cechują się szerokim spektrum działania, skutecznie walcząc z bakteriami, grzybami, wirusami otoczkowymi czy prątkami gruźlicy. Z kolei dezynfekcji skóry przez wykonaniem zastrzyku bądź nakłucia odpowiednie są Softa Swabs gaziki do dezynfekcji z alkoholem. Te produkty B.Braun wykonane z włókniny zapewniają odpowiednią absorbcję płynów oraz nie pozostawiają na skórze jakichkolwiek pozostałości.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem. Dostępne produkty medyczne B.Braun wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością – a to wszystko w atrakcyjnych cenach!

B.BRAUN

B.BRAUN STRZYKAWKA 2ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT. B.BRAUN STRZYKAWKA 2ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 19,90 zł (netto: 18,43 zł )
szt.
zobacz więcej
SOFTA SWABS GAZIKI DO DEZYNFEKCJI Z ALKOHOLEM - 100 SZT. SOFTA SWABS GAZIKI DO DEZYNFEKCJI Z ALKOHOLEM - 100 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 25,99 zł (netto: 24,06 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
B.BRAUN STRZYKAWKA 10ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT. B.BRAUN STRZYKAWKA 10ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 0,40 zł (netto: 0,37 zł )
szt.
zobacz więcej
B.BRAUN STRZYKAWKA 10ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT.  B.BRAUN STRZYKAWKA 10ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 35,00 zł (netto: 32,41 zł )
szt.
zobacz więcej
B.BRAUN STRZYKAWKA 20ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT. B.BRAUN STRZYKAWKA 20ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 0,69 zł (netto: 0,64 zł )
szt.
zobacz więcej
B.BRAUN STRZYKAWKA 20ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT.  B.BRAUN STRZYKAWKA 20ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 59,00 zł (netto: 54,63 zł )
szt.
zobacz więcej
B.BRAUN STRZYKAWKA 2ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT. B.BRAUN STRZYKAWKA 2ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 0,23 zł (netto: 0,21 zł )
szt.
zobacz więcej
B.BRAUN STRZYKAWKA 5ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT. B.BRAUN STRZYKAWKA 5ml 2-CZĘŚCIOWA - 1 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 0,32 zł (netto: 0,30 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
B.BRAUN STRZYKAWKA 5ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT. B.BRAUN STRZYKAWKA 5ml 2-CZĘŚCIOWA - 100 SZT.
Producent: B.BRAUN
Cena: 26,50 zł (netto: 24,54 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Meliseptol® HBV Chusteczki do dezynfekcji powierzchni PUSZKA 100 szt. Meliseptol® HBV Chusteczki do dezynfekcji powierzchni PUSZKA 100 szt.
Producent: B.BRAUN
Cena: 31,99 zł (netto: 29,62 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Meliseptol® HBV Chusteczki do dezynfekcji powierzchni WKŁAD 100 szt. Meliseptol® HBV Chusteczki do dezynfekcji powierzchni WKŁAD 100 szt.
Producent: B.BRAUN
Cena: 28,90 zł (netto: 26,76 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium