Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Kurier ) już od 299,00 zł.
PayU
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cewnik do podawania tlenu przez nos (Dla dorosłych)

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Cewnik do podawania tlenu przez nos sterylny

Tlenoterapia to specjalna metoda leczenia tlenem polegająca na podawaniu go osobie chorej. Tę technikę stosuje się w przypadku ostrej i przewlekłej niewydolności oddechowej, choć zdarza się, że w taki sposób możemy leczyć również osoby, które cierpią z powodu przewlekłej niewydolności serca lub zaawansowanego stadium rozwoju choroby nowotworowej. Tym, co wyróżnia tego rodzaju leczenie jest to, że nie występują żadne przeciwwskazania względem jego stosowania.

Zaletą tlenoterapii jest to, że może być wykonywana w bardzo różnych warunkach i za pomocą różnego sprzętu. Podstawą jest tu, rzecz jasna, źródło tlenu, które zasadniczo może być szpitalne lub nieszpitalne. Najczęściej są to zbiorniki zawierające sprężony tlen ciekły lub gazowy oraz koncentratory, które zagęszczają tlen z powietrza i dostarczają go choremu w sposób stały. Niezwykle istotnym dla tlenoterapii jest element, z którym pacjent ma największą styczność, czyli urządzenie, za pomocą którego tlen jest podawany choremu.

Najbardziej sprawdzoną metodą podawania tlenu przez nos jest cewnik

Zaletą, której nie można przecenić w przypadku cewnika, jest jego uniwersalność. Może być on wykorzystywany zarówno w warunkach szpitalnych, jak i domowych w przypadku opieki nad pacjentem leżącym. Oferowany w naszym sklepie cewnik do podawania tlenu przez nos firmy Zarys cechuje się wykonaniem z trwałego, przezroczystego oraz nietoksycznego PCV, dzięki czemu chory nie musi być ustawiony w jednej pozycji podczas tlenoterapii w obawie przed uszkodzeniem cewnika. Dzięki uniwersalnemu łącznikowi cewnik do podawania tlenu można podłączyć do każdego z wymienionych wcześniej źródeł. Rozmiar kaniul części nosowej może być dostosowywany do pacjenta, co czyni ten produkt uniwersalnym. Oferowany cewnik ma długość 200 cm, co zapewnia elastyczność w zakresie usytuowania zarówno pacjenta, jak i źródła tlenu.

Dla dorosłych

Wytwórca: Zarys

właściwości:

  • wykonany z przezroczystego, nietoksycznego PCV
  • bardzo miękkie końcówki o gładkich zakończeniach
  • mocowanie z tyłu głowy
  • różny rozstaw kaniul części nosowej w zależności od rozmiaru
  • uniwersalny łącznik pasujący do każdego źródła tlenu
  • gwiazdkowy przekrój drenu

Długość: 200cm

Opinie o produkcie (0)

Odbiór osobisty:

ul. Brukowa 8 Klatka C
91-341 Łódź
Tel: 606 684 763
sklep@eplaster.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl