DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 200 ZŁ InPost KURIER

 Jesteśmy z Wami! Ми з вами! 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DOSTAWA NASZYM TRANSPORTEM ) już od 100,00 zł.

Nasza hurtownia medyczna prezentuje w swej ofercie wygodne i doskonale tolerowane przez pacjentów akcesoria, bez których wręcz niemożliwa jest tlenoterapia. Cewniki do podawania tlenu dostępne w naszej ofercie są rozwiązaniem, które jest niezbędne w ratownictwie medycznym, szpitalach, zakładach opiekuńczo-leczniczych oraz pozostałych placówkach medycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami, takimi jak cewniki do tlenu o różnych długościach drenu – nasz sklep medyczny ma do zaoferowania produkty o długości 200cm, 210cm, a nawet 500cm.

Tlenoterapia

Cewnik do podawania tlenu przez nos (dla dorosłych) 200 cm Cewnik do podawania tlenu przez nos (dla dorosłych) 200 cm
Producent: ZARYS
Cena: 1,60 zł (netto: 1,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Cewnik do podawania tlenu przez nos (dla dorosłych) 500 cm Cewnik do podawania tlenu przez nos (dla dorosłych) 500 cm
Producent: ZARYS
Cena: 2,60 zł (netto: 2,41 zł )
szt.
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
Wąsy cewnik do podawania tlenu przez nos (dla dorosłych) 210 cm - 10 szt. Wąsy cewnik do podawania tlenu przez nos (dla dorosłych) 210 cm - 10 szt.
Producent: Unomedical
Cena: 20,00 zł (netto: 18,52 zł )
zobacz więcej
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ

Tlenoterapia - terapia tlenem - czym jest i kiedy ją stosować?

Tlenoterapia stanowi metodę leczenia tlenem, która polega na zwiększeniu stężenia tlenu we wdychanym powietrzu. Dzięki niej pierwiastek ten dociera do większej ilości pęcherzyków płucnych, pozwalając osiągnąć oraz utrzymać prawidłowy poziom saturacji krwi. Tlenoterapia jest więc stosowana w leczeniu chorób i stanów, podczas których dochodzi do niedotlenienia tkanek. Można do niej wykorzystać m.in. cewnik do tlenu.

Tlenoterapia czynna jest stosowana w sytuacjach zagrożenia życia, przede wszystkim gdy pacjent ma problem z samodzielnym oddychaniem bądź jest nieprzytomny – używany jest do tego respirator. Z kolei gdy pacjenci pozostają świadomi, a sama terapia może zostać przerwana w dowolnym momencie, proces określa się jako bierna tlenoterapia – sklep medyczny Eplaster prezentuje wysokiej jakości cewniki do tlenu, które doskonale sprawdzają się podczas tego rodzaju tlenoterapii. U pacjentów z niewydolnością oddechową, u których stosowana jest tlenoterapia przewlekła, zalecane jest używanie akcesoriów, jak cewnik do tlenu, przy każdej możliwej okazji – nie należy ich ściągać nawet podczas rozmów czy w trakcie posiłków.

Jakie korzyści oferuje tlenoterapia? Cewniki do podawania tlenu i inne akcesoria umożliwiają m.in.:

  • poprawę dotlenienia narządów wewnętrznych i sprawności psychofizycznej,
  • redukcję zaburzeń oddychania,
  • spowolnienie postępu przewlekłych chorób serca,
  • zmniejszenie częstotliwości hospitalizacji,
  • poprawę samopoczucia pacjenta.

Cewniki do podawania tlenu

Dostarczaniu powietrza o zwiększonym stężeniu tlenu służy tlenoterapia – cewniki do podawania tlenu umożliwiają skuteczne przeprowadzenie całej procedury. Nasza hurtownia medyczna oferuje niezawodne cewniki do tlenu wykonane z wysokiej jakości medycznego PVC. To wyroby, które posiadają standardowy, uniwersalny łącznik, dzięki czemu są kompatybilne z każdym źródłem tlenu. Prezentowane przez sklep medyczny Eplaster wąsy tlenowe wyróżniają się bardzo miękkimi końcówkami o gładkich zakończeniach, jak i wytrzymałością na zaginanie – nie zatrzymują one przepływu tlenu. Cewniki do tlenu są przeznaczone do zakładania z tyłu głowy.

Dostępne w ofercie akcesoria do tlenoterapii stanowią produkty jednorazowego użytku. Cewnik do tlenu powinien być stosowany tylko przez jednego pacjenta, aby po zakończonej procedurze podawania tlenu zutylizować wąsy tlenowe – pozwoli to uniknąć ryzyka wystąpienia zakażenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl